Haber Sitem

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan turşucularla toplantı yaptı

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan turşucularla toplantı yaptı

  Tarih 08Mart2018, 17:04 Editör Haber Editörü

  İşte tüm detaylar...

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Gemiç altında yapılması planlanan yeni gıda üretim merkezi bünyesinde Turşu üreticileri için düşünülen yeni Turşu Üretim Merkezi ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere Gedelek Turşu Üreticileri Kooperatifi Başkanı Mustafa Şener ve Gedelek’te faaliyet gösteren Turşucularla istişare toplantısında bir araya geldi. 
   
  GIDA ÜRETİM MERKEZİ
   
  Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, toplantının amacının bu konuda Turşu üreticilerinin görüşlerini ve bu konudaki eğilimlerini öğrenmek olduğunu belirterek, daha önce bu arsa zeytin entegre tesisi için Büyükşehir Belediyesi’ne verilmişti. Ancak Büyükşehir belediyesi bu arsadaki tüm plan düzenlemelerini yaptıktan sonra projeyi rafa kaldırmasından dolayı biz de burayı bir şekilde hayata geçirmenin planlarını yaptık. Eğer bu arsa için turşu üreticilerimiz yeni tesis talebinde bulunursa biz de planlamalarımızı buna göre yapacağız dedi.
   
  TÜM PLANLAMA TURŞU ÜRETİCİLERİMİZİN BEKLENTİLERİ DOĞRULTUSUNDA YAPILACAK
   
  Belediye başkanı Neşet Çağlayan Gemiç altında 100 bin m2’lik bir arsa. Buradaki tüm planlamalarımızı, projenin detaylarını ve diğer hususları turşu üreticilerimizin talepleri doğrultusunda yapmayı düşünüyoruz dedi. Çağlayan, bu konuda sizlerin de görüşlerine başvurmak için bir araya geldik diye konuştu.
   
  TALEP TOPLANACAK
   
  Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Turşu üreticileri ile yapılan toplantıda ayrıca burada planlanan proje konusunda üreticilerimizden talep toplayacağız. Gelecek talepler doğrultusunda projenin nasıl şekilleneceğine karar vereceğiz. Yapılacak tesislerin metrekaresinden niteliğine kadar her bir konuyu üreticilerimizle birlikte ortaya koyacağız dedi. 
   
  TURŞU ÜRETİCİLERİNDEN PROJEYE DESTEK
   
  Orhangazi Gedelek Turşu Üreticileri Kooperatifi Başkanı Mustafa Şener, projenin kendilerini heyecanlandırdığını belirterek, bizler kooperatif ve üreticilerimiz bir araya gelip bir ön talep oluşturabiliriz. Bu talepler doğrultusunda da çalışmalarımız devam eder dedi.
   
  ÜRETİCİLERİN GÖRÜŞLERİ ALINDI
   
  Toplantıda ayrıca Belediye Başkanı Neşet Çağlayan turşu üreticilerinin görüşlerine de başvurdu. Başkan Çağlayan toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede proje için bir ön talep formaları hazırlayacaklarını ve bu talep formları ile üreticilerin görüşlerine başvuracaklarını ifade ederek, projemizi de bu taleplerden sonra şekillendirmiş olacağız dedi.

  Bu haber 11309 defa okunmuştur.

  Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  Ekonomi

  2019 Türkiye Bursları başvuruları 15 Ocak'ta başlıyor!

  2019 Türkiye Bursları başvuruları 15 Ocak'ta başlıyor! Türkiye'deki seçkin üniversitelerde burslu eğitim imkanını sen de yakala!

  İstanbul Meslekte Birlik tarafından organize edilen ve büyük öneme sahip olan seminer ifa edildi

  İstanbul Meslekte Birlik tarafından organize edilen ve büyük öneme sahip olan seminer ifa edildi İstanbul Meslekten Birlik, muhteşem seminerlerinden birini daha gerçekleştirdi.

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi