Haber Sitem

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

  Orhangazi'de Kamu Kurum ve STK buluşmaları

  Orhangazi'de Kamu Kurum ve STK buluşmaları

  Tarih 10Mart2018, 15:57 Editör Haber Editörü

  Orhangazi Kaymakamlığı öncülüğünde her ay gerçekleştirilen ve ilçedeki tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Örgütlerinin katıldığı İstişare toplantıları bu ay Orhangazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı.

  Nadır Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen ve Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Garnizon komutanı Per.Ütğm.Furkan Karacan, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve diğer tüm Kamu Kurum ve kuruluş temsilcileri ile STK’ların katıldığı istişare toplantısında ev sahibi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı, STK’ların görüş ve önerilerini dinledi. 
   
  NEŞET ÇAĞLAYAN; TÜM KURUMLARIMIZLA BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR ORHANGAZİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
   
  Toplantının ev sahipliğini yapan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, toplantıda yaptığı değerlendirmede, Kaymakamlık tarafından düzenlenen bu tür istişare toplantılarının son derece verimli geçtiğine dikkat çekerek, Orhangazi’de bu dönemin en güzel taraflarından birisi de tüm kurumların ve Sivil Toplum Örgütlerinin aynı hedef doğrultusunda çalışma azmi olduğunu belirterek, ilçemiz tüm kesimleri ve tüm dinamikleri ile Orhangazi’ye yarar sağlayacak çalışmalar için uğraş veriyor. Bu uyum tüm kurumların çalışmalarına da olumlu yansıyor. Hedefimiz Orhangazi’ye hizmet etmek ve Orhangazi’yi daha güzel yarınlara taşımaksa bu da bu uyumla olacaktır dedi.
   
  Çağlayan, Orhangazi Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili de bilgi aktardığı konuşmasında Nadır Tesislerinin yeniden Orhangazi Belediyesi’ne devrinin gerçekleştiğini belirterek, Gölpark meselesi de tüm kamuoyunun merak ettiği bir konuydu. Bu konuda olumlu gelişmeler yaşandı. Son yaptığımız görüşmeler neticesinde Gölpark üzerindeki tüm şerhler kaldırıldı ve Gölpark Orhangazi Belediyesi’ne devredildi dedi. Gölpark’ın nasıl değerlendirileceği ile ilgili de ilçe genelinde bir kamuoyu araştırması yapacaklarını söyleyen Çağlayan, bu konuda birkaç alternatifimiz var. Özel hastane yada bir otel olabilir. Bunların her biri değerlendirilecek buna göre bir karar verilecek dedi. Çağlayan 2018 yılında bir çok çalışmayı da ilçede hayata geçireceklerini belirterek, Kızılay Sosyal Tesisi, Göl Sahil Projesi, Hürriyet Mahallesi Sosyal Tesisi, TOKİ bölgesinde mesire alanı gibi çalışmalar bu yıl içinde yapılacak. Hedefimiz el birliği ile Orhangazi’yi daha güzel yarınlara taşımak dedi. Toplantının son bölümünde ise kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz kısa bir değerlendirme yaptı.

  Bu haber 8097 defa okunmuştur.

  Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  Güncel

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB'ye katılım müzakerelerinin canlandırılması, engellemelere maruz bırakılmadan ilerletilmesini diliyoruz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB'ye katılım müzakerelerinin canlandırılması, engellemelere maruz bırakılmadan ilerletilmesini diliyoruz İşte tüm detaylar...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Cumhurbaşkanı Bellen ile bir araya geldi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Cumhurbaşkanı Bellen ile bir araya geldi İşte detay...

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi