Mustafa Yel’den Yeni Yıl mesajı


Açıklama: İşte NAME HABER ( www.namehaber.com ) Yazarı, AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel'den Yeni Yıl mesajı...
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 01Ocak2018
Geçerli Tarih: 20Şubat2019, 06:18
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/5874-siyaset-mustafa-yelden-yeni-yil-mesaji.html


“Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren, ülkemizde, bölgemizde ve dünyada çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2017  yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün Tekirdağlı hemşehrilerimizle paylaşıyor, 2018 yılının  umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.
 
Ekonomik müdahaleler, terör eylemleri, darbe teşebbüsü gibi pek çok badireye rağmen Türkiye; demokratik, siyasal ve ekonomik istikrarını 2017’de de başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Uluslararası siyasi krizler ve yaşanan insanlık dramları karşısındaki duruşuyla, dünyada yaşanan ekonomik kriz ve daralmaya rağmen sergilediği büyüme performansıyla dünyanın parlayan yıldızı olmuştur. Türkiye kendisine inanan, güvenen ve yardım bekleyen ülkelere duyarsız kalmayarak mazlumların yanında yer almıştır.
 
 Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzur ve refahına kasteden odaklarla mücadele ederek, güçlünün haklı olduğu değil haklının güçlü olduğu bir dünya için dik durmasını bildi. Türkiye'nin, sahip olduğu gücü, enerjiyi ve gösterdiği performansı ileriki yıllarda arttırarak sürdüreceğine ve yalnızca bölgesi için değil pek çok ülke için model olacağına inanıyorum.
 
AK Parti iktidarları ile birlikte eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda başlatılan büyük atılım ve yatırımlar, 2023 hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz 2018 yılında da aynı kararlılıkla devam edecek, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecimiz kat kat artarak yeni başarılarla taçlandırılacaktır. 
 
Bu duygularla yeni umutlar ve heyecanlarla karşıladığımız  2018 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.  Tekirdağlı hemşehrilerimin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."
 
Mustafa YEL
Tekirdağ Milletvekili
AK Parti MKYK Üyesi
İçişleri Komisyonu Üyesi
NAME HABER Köşe Yazarı