Orhangazi Belediyespor Basketbol Yıldız Erkek takımı Bursa finalleri için sahaya çıkıyor


Açıklama: Orhangazi Belediyespor Basketbol Yıldız Erkek takımı, grubundaki başarılı performansının ardından 8 Şubat Perşembe Yıldız Basketbol takımı ile Bursa finallerine kalma mücadelesine çıkacak.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 07Şubat2018
Geçerli Tarih: 20Şubat2019, 06:16
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/6088-spor-orhangazi-belediyespor-basketbol-yildiz-erkek-taki.html


Maç saat 19.00’da Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak. Orhangazi Belediyespor maçı kazanırsa Bursa finallerinde mücadele edecek.
 
Orhangazi Belediyespor Yıldız Erkekler Basketbol takımı, Bursa Yerel Basketbol Liginde bugün sezonun en kritik maçına çıkıyor. Ligde bugüne kadar son derece iyi bir performans ortaya koyan Orhangazi Belediyespor Yıldız Erkekler Basketbol takımı YARIN saat 19.00’da Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak maçta Yıldız Basketbol takımı ile karşı karşıya gelecek.
 
Orhangazi Belediyespor oynayacağı kritik maçı kazandığı taktirde Bursa finallerinde mücadele etme hakkı elde edecek.
 
Basketbol Koordinatörü Harun Ayteş, tüm yaş kategorilerinde olduğu gibi Yıldız Erkekler takımımız da Bursa finallerinde yer alabilmek için zorlu bir maça çıkacak. Yenilenin eleneceği karşılaşmaya biz çok iyi hazırlandık. Gruplardaki başarımızı bu maçta da devam ettirip galip gelerek Bursa finallerinde mücadele etmek istiyoruz. Bu maçta tüm basketbol severleri kapalı spor salonunda takımımıza destek olmaya davet ediyorum dedi.