Orhangazi’de bu yılın planlaması içinde 5 mahalleye gidecek Doğalgaz Kazı ve Montaj çalışmaları Gedelek Mahallesinin ardından Fatih Mahallesinde de başladı


Açıklama: İşte detay...
Kategori: Yurt
Eklenme Tarihi: 12Nisan2018
Geçerli Tarih: 21Eylül2018, 14:49
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/6441-yurt-orhangazide-bu-yilin-planlamasi-icinde-5-mahalleye.html


Armagaz tarafından yürütülen kazı çalışmalarında ekipler Fatih Mahallesi’nde kazı ve ardından çelik boru yerleştirme çalışmaları yürütecek.

Başkan Neşet Çağlayan çalışmaları yerinde inceledi

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Mahalle Muhtarı Halil Genç ile birlikte Fatih Mahallesinde başlayan Doğalgaz kazı çalışmalarını yerinde inceleyip ekiplerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Başkan Neşet Çağlayan, Fatih Mahallesinde yapılacak kazı ve bağlantı miktarları ile ilgili bilgi aldı. Neşet Çağlayan; "Gedelek mahallesindeki doğalgaz çalışmalarının tamamlandığını belirterek, şimdi Fatih Mahallemizde doğalgaz çalışmaları yürütülecek, ardından ise Örnekköy mahallemizde çalışmalar başlatılacak" dedi. 

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan; "bu yıl içinde Yeniköy ve Çakırlı mahallelerinin de doğalgaz kazılarını tamamlayacaklarını belirterek, gelecek kış döneminde inşallah bu mahallelerimiz doğalgaz kullanımına başlamış olacak" dedi.