Yusuf Güney Orhangazi'yi salladı


Açıklama: İşte detay...
Kategori: Magazin
Eklenme Tarihi: 02Haziran2018
Geçerli Tarih: 26Mart2019, 21:36
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/6679-magazin-yusuf-guney-orhangaziyi-salladi.html


Orhangazi Belediyesi Ramazan akşamları etkinliklerini sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi Açıkhava Tiyatrosu’nda Yusuf Güney konseri düzenledi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Milletvekili adayı Selda Meriç, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanvekili Fahrettin Uludağ, STK temsilcileri ile birlikte M.Turgut Ünlü Açıkhava Tiyatrosunu dolduran 4 binin üzerinde genç Yusuf Güney şarkıları ile coşku yaşadı.

Konser öncesinde konuşan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ramazan ayı boyunca ilçe halkını bir çok etkinlikle buluşturduklarını belirtti.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yaz dönemini de kültürel etkinlikler anlamında dolu dolu geçireceklerini belirten Neşet Çağlayan, şehrin imarı ve yenilenmesine yönelik çalışmalarımız sürerken, bir yandan da gençlerimize yönelik etkinliklerimizi sürdürüyoruz dedi.

Konuşmanın ardından sahneye çıkan Yusuf Güney sevilen şarkılarından oluşan bir konser sunarken, Yusuf Güney ayrıca okuduğu ilahi eserlerle de açık havayı dolduranlara unutulmayacak bir akşam yaşattı.

Programda Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve diğer protokol üyeleri Yusuf Güney’e çiçek ve tablo hediye etti.

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Yusuf Güney konserinin finalini ise Medine’ye varamadım isimli ilahi ile yaptı.