Neşet Çağlayan: Yavrularını spora yönlendiren tüm ailelerimiz alkışın en güzelini hak ediyorlar


Açıklama: İşte detay...
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 26Haziran2018
Geçerli Tarih: 22Şubat2019, 03:04
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/6788-spor-neset-caglayan-yavrularini-spora-yonlendiren-tum-a.html


Orhangazi Belediyesi’nin her yıl İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiği Yaz Spor Okulları 40 antrenör ve 2 bine yakın çeşitli yaş gruplardaki minik sporcuların katılımı ile başladı.
 
15 Branşta açılan yaz spor okullarının açılış töreni Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Kayalı, Orhangazi Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, AK Parti Orhangazi İlçe Başkan Yardımcısı Selami Ekeman ve öğrenci velilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 
 
Eyüp Kayalı; Spor destek olan kurumlarımıza teşekkür ediyorum
 
Yaz Spor Okulunun açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Kayalı her yıl bu yaz spor okullarının yapıldığına vurgu yaparak, spora ve sporcuya destek olan ilçe kaymakamımız Yalçın Yılmaz ile sporun içinden gelen sporun her branşına her zaman destek olan Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan’a teşekkür ediyorum dedi.
 
Neşet Çağlayan; Ailelerimizi kutluyorum
 
Daha sonra söz alan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sporcu çocukların ailelerini kutlayarak, yavrularını spora yönlendiren tüm ailelerimiz alkışın en güzelini hak ediyorlar. Çocuklarımızın zararlı alışkanlıklardan uzak kalmasının en güzel yolu boş vakitlerinde spor yapmaları dedi.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bu yıl 2 bine yakın müracaat olduğunu belirterek, çocuklarımız yaz boyunca sevdikleri sporu yapmakla meşgul olacaklar. Gerek Orhangazi Belediyesi gerekse İlçe Spor Müdürlüğümüzün güzel işbirliği ile birbirinden değerli ve branşlarında kalitelerini ispat etmiş hocalarımızla çocuklarımız sporun temel öğretilerini öğrenmiş olacaklar dedi.
 
Yaz Spor Okulları açılış töreni sporcularla protokol üyelerinin toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.
 
Yaz Spor Okulları haftanın 5 günü kapalı spor salonunda devam edecek.